Boj proti neplatičům


Poskytli jste někomu půjčku či finanční podporu a nemůže ji od něj získat zpět?  Uzavřeli jste s někým smlouvu a nemůžete od něj vymoci plnění ze smlouvy? Obraťte se na nás! Na poli vymáhání dluhů se pochybujeme již několik let. Specializujeme se na odkup pohledávek jak právnických, tak i fyzických osob. V případě odkupu Vašich pohledávek Vám zaručujeme efektivní, rychlé a profesionální služby. Můžeme Vám zajistit vymáhání pohledávek jak mimosoudní, tak soudní cestou, několik let také spolupracujeme s renovovanými exekutorskými úřady, jejichž služeb můžeme také na Vaši žádost využít.

Při vymáhání pohledávek koluje několik domněnek týkajících se například toho, že v případě soudního řízení budete muset navštěvovat jednání soudu. Ubezpečujeme Vás, že v případě doložení veškeré nutné dokumentace může proběhnout celé soudní řízení bez Vaší přítomnosti. Včasný prodej pohledávek Vám také zajistí větší efektivnost a pravděpodobnost vymožení celé částky a nám poskytne větší časové rozmezí pro manipulaci a formování ideální strategie, abychom společně dospěli k tomu nejefektivnějšímu řešení. Nezdráháme se ale ani odkupu pohledávek na pokraji jejich promlčení.

V případě jakéhokoliv dotazu či rozhodnutí využít naše služby se nás neváhejte obrátit pomocí kontaktního formuláře. Budeme se těšit na naši případnou budoucí spolupráci.